مرور رده

مراجع

مراجع تقلید و مجتهدین به نام

شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها در منابع اهل سنت در بیان آیت الله العظمی مکارم

بی شک این اتمام حجّت الهیّه برای همه آزاداندیشان دور از تعصّب است، چرا که ما از خودمان چیزی ننوشتیم، هرچه نوشتیم از منابع مورد قبول اهل سنت است تا ثابت شود شهادت بانوی اسلام یک واقعیّت انکارناپذیر تاریخی است.

فضای مجازی برخی افراد کم مایه را صاحب تریبون کرده است

سابقا تریبون ها در اختیار امامان جمعه و خطبای مساجد بود، اما این فضای مجازی برای همه و برای افراد بی مایه تریبون درست کرده است، به طور مثال این فردی که اخیرا خلع لباس شده بیش از یک میلیون پیگیرکننده و مخاطب داشته و متاسفانه اجازه نداده اند…

دولت بانوان کارمند ادارات را مکلف به رعایت حجاب شرعی نماید/ بد پوششی آثار زیانبار اجتماعی دارد

مسئولین باید حجاب را مسئله امنیتی، اجتماعی، قضایی و مسئله واقعی مرتبط با تمام جامعه حساب کرده و دولت حل این مسئله را از خود آغاز نماید و بانوان کارمند در ادارات را مکلف به رعایت حجاب شرعی نماید.

تقدیر آیت الله العظمی نوری همدانی از حضور امروز مردم در گرامیداشت حماسه نهم دی

حضرت آیت الله نوری همدانی با تقدیر از حضور حماسی مردم در مراسم گرامیداشت ۹دی گفتند: نهم دی، روز تجلی دوباره ولایت و انقلاب است و به همین دلیل باید اهداف و آرمان های انقلاب برای مردم تبیین شود.

مسئولین به داد مردم برسند/ مرد فقیر شرمنده خانواده خود است

حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: مردم باید در سفره خود مشاهده کنند که فقر و گرانی از بین رفته است؛ مرد فقیر شرمنده خانواده خود است؛ باید جامعه متعادل و متوازن و نزدیک به هم به وجود آورد؛ نه اینکه برخی سرمایه دار بوده و برخی در فقر به سر…