مرور رده

حوزه علمیه اصفهان

حوزه علمیه اصفهان

خانواده ها به زور دختران و پسران را به ازدواج یکدیگر در نیاورند

دختران و پسران باید خواهان یکدیگر باشند و به زور خانواده ها به ازدواج یکدیگر در نیایند، اینکه زوجین باید با یکدیگر ترکیب شوند نه مخلوط، چون مخلوط را می توان ازیکدیگر جدا کرد، اما ترکیب را جز با زور نمی شود .

برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات تولیدی خانواده طلاب

برگزاری نمایشگاه صنایع آموزشی علوم اسلامی، محصولات فرهنگی نوشتاری، صنایع غذایی، شیرینی جات و آشپزی، صنایع دستی و هنری تولیدی خانواده طلاب در محل مجتمع آموزشهای کاربردی حوزه علمیه اصفهان

هم افزایی نیروهای انقلاب راهکار اصلی در برابر اتحاد جهانی استکبار علیه انقلاب است

حجت الاسلام مومنی گفت: امروزه با توجه به اتحاد نیروهای ضد انقلابی و ضداسلامی در کشور و در جهان، بسیج نیروهای انقلابی و اطلاع داشتن نیروهای انقلابی از عملکردها واقدامات خود یک ضرورت است.

مسابقات قرآن کریم ویژه خانواده طلاب برگزار خواهد شد

یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه خانواده طلاب حوزه علمیه استان اصفهان در رشته های حفظ (1جزء آزاد-۱۰جزء اول قرآن کریم-۲۰جزء اول قرآن کریم)، ترتیل (5 جزء دوم- کل) به زودی برگزار خواهد شد.

یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم طلاب اصفهان برگزار می شود

حجت الاسلام غزالی از برگزاری یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم طلاب و روحانیون حوزه علمیه استان اصفهان دررشته های حفظ (۵جزء-۱۰جزء-۲۰جزء-کل)، تفسیر،قرائت ،ترتیل وخطابه ویژه طلاب حوزه علمیه اصفهان برگزار می شود.

در ایام دهه فجر و چهل سالگی انقلاب، حرمت فاطمیه حفظ شود/درخواست جدی مدیران برای برخورد با شبهه…

امام جمعه اصفهان با اشاره به اینکه در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی هستیم و باید جشن این چهل سالگی را به خوبی برگذار کنیم، گفت: باید توجه و اهتمام داشته باشیم که ایام دهه فجر در ایام شهادت فاطمیه است، لذا حرمت حضرت زهرا(س) باید محفوظ…

حوزه مدرس نهج البلاغه تربیت کند/ نسل امروز کوتاهی ما را نمی بخشد

حجت الاسلام والمسلمین رهبر، تربیت مدرس نهج البلاغه را ضروری خواند و گفت: مخاطب جوان نیز حمایت و هدایت می خواهد، نیاز به اخلاق و ارزش دارد تا ارزش ها را بشناسد. نامه امیرالمومنین(ع) به امام حسن(ع) یک دنیا حرف در عالم تربیت و آموزش دارد.

آغاز پذیرش حوزه علمیه اصفهان از ۲۰ بهمن ماه

حجت الاسلام جلالی با بیان اینکه پذیرش حوزه علمیه اصفهان از ۲۰ بهمن ماه به صورت سراسری آغاز می شود گفت: لازم است مسئولین آموزش مدارس علمیه در این زمینه اطلاع رسانی و تبلیغ دقیق، هدفدار و موثر انجام دهند.