مرور رده

علماء اصفهان

علماء اصفهان

به زور نمی توان کسی را انقلابی کرد/ اسلام فقط نماز خواندن نیست

امام جمعه اصفهان با بیان این که دین قلبی است و اجباری نیست و انقلاب هم همین طور است و به زور نمی توان کسی را انقلابی کرد، گفت: در دنیا انقلاب ها، کودتا یا شورش است، ولی در ایران انقلابی درونی بود و برای همین ادامه پیدا کرد.

استانی شدن انتخابات از خیانت های بزرگ به جمهوری اسلامی است

آیت الله طباطبایی نژاد گفت: با اجرایی شدن طرح استانی شدن انتخابات مجلس هزینه حرف اول را می زند، لذا تشکل های مختلفی شکل می گیرد که باعث می شود معنویت و احتیاط در هزینه ها و درآمدها از سو ی کاندیداها کمرنگ شود که اتفاق شایسته ای نیست،…

مردم از مسئولین گله مندند ولی با صلابت در ۲۲بهمن شرکت می کنند

امام جمعه موقت اصفهان گفت: تمسک به بهترین مفسران قرآن کریم که همان اهل بیت علیهم السلام هستند، مانع از انحراف ما می شود، قرآن ما را به معیت با فاطمه الزهرا(س) سفارش وتوصیه می کند، کسی که با امام زمانش هست، مکررا با مع صادقین است.

کوتاهی در انجام کار، در همۀ مشاغل و تحویل محصول ناتمام مصداق کم‌فروشی است

حضرت آیت الله مظاهری در درس اخلاق خود گفتند:كم‏ فروشى‏، فقط هنگام فروش جنس محقّق نمي‌شود؛ بلکه کوتاهي در انجام کار، در همۀ مشاغل و تحويل محصول ناتمام نيز مصداق کم‌فروشي است.

سرعت پیشرفت علمی ایران نسبت به میانگین جهانی ۱۱ برابر است

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه برخی از گروه ها در کشور اعتقادی به توان داخلی ندارند، گفت: برای برطرف کردن علمی مشکلات صنایع، وزارت صنعت، معدن و تجارت این مشکلات را به دانشگاه ها ارائه دهد.

مرحوم حجت الاسلام مظاهری به واقع احیاگر امر اهل بیت(ع) بود

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه مرحوم حجت الاسلام شیخ مهدی مظاهری این روحانی ارزشمند، به گردن همه ما منت داشت، گفت: وظیفه علما راهنمایی وهدایت است ومرحوم حجت الاسلام شیخ مهدی مظاهری انصافا موجب هدایت جمع کثیری به راه خدمت و راه دین بود.

رباخوردن و ربادادن عادی شده است

آیت الله العظمی مظاهری گفتند: متأسفانه در زمان حاضر، رباخوردن و ربادادن عادي شده و بعضي مثل اينکه بخواهند با حیله‌های شرعی موش را آب بکشند و بخورند، ربا مي‌خورند. رشوه‌خواری‌ و رشوه‌دادن نیز چنين است. معمولاً انجام کارها و فیصله‌دادن…