مرور رده

معاونت تهذیب و تبلیغ

معاونت تهذیب و تبلیغ ، تهذیب ، تبلیغ ، فرهنگی ، آموزش های کاربردی ، سیاسی ، اجتماعی ، کتابخانه ها ، انتشارات ، قرآن ، مشاوره …

حوزه علمیه اصفهان

هم افزایی نیروهای انقلاب راهکار اصلی در برابر اتحاد جهانی استکبار علیه انقلاب است

حجت الاسلام مومنی گفت: امروزه با توجه به اتحاد نیروهای ضد انقلابی و ضداسلامی در کشور و در جهان، بسیج نیروهای انقلابی و اطلاع داشتن نیروهای انقلابی از عملکردها واقدامات خود یک ضرورت است.

مسابقات قرآن کریم ویژه خانواده طلاب برگزار خواهد شد

یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه خانواده طلاب حوزه علمیه استان اصفهان در رشته های حفظ (1جزء آزاد-۱۰جزء اول قرآن کریم-۲۰جزء اول قرآن کریم)، ترتیل (5 جزء دوم- کل) به زودی برگزار خواهد شد.

یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم طلاب اصفهان برگزار می شود

حجت الاسلام غزالی از برگزاری یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم طلاب و روحانیون حوزه علمیه استان اصفهان دررشته های حفظ (۵جزء-۱۰جزء-۲۰جزء-کل)، تفسیر،قرائت ،ترتیل وخطابه ویژه طلاب حوزه علمیه اصفهان برگزار می شود.

حوزه مدرس نهج البلاغه تربیت کند/ نسل امروز کوتاهی ما را نمی بخشد

حجت الاسلام والمسلمین رهبر، تربیت مدرس نهج البلاغه را ضروری خواند و گفت: مخاطب جوان نیز حمایت و هدایت می خواهد، نیاز به اخلاق و ارزش دارد تا ارزش ها را بشناسد. نامه امیرالمومنین(ع) به امام حسن(ع) یک دنیا حرف در عالم تربیت و آموزش دارد.

بررسی دقیق سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت خواسته رهبری است

معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان گفت: بررسی ما نباید خلاصه به متن بشود، باید گزاره های ارزش شناسی ودلایل را نیز در بررسی های خود مطرح کنیم، جمع بندی ما در اسرع وقت به سوی دبیرخانه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در تهران ارسال می شود.

مقابله با فضای ضد دینی از رسالت های مبلغین دانش آموزی است

حجت الاسلام مومنی گفت: ایجاد کانالهای آموزشی در فضای مجازی با حضور مشترک مبلغین امین و معلمان مدارس و ارائه مطالب مفید و موثر در رابطه با مباحث تربیت دینی و پاسخ به شبهات مطرح شده از ضروریات است.

اکران «مستندهای سیاسی» در ۴۰ مدرسه علمیه استان اصفهان

مسئول واحد فرهنگی معاونت تهذیب و تبلیغ حوزه های علمیه استان اصفهان از اکران «مستند های سیاسی و انقلاب» در مدارس علمیه استان اصفهان به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، از ابتدای بهمن ماه خبر داد.