مرور رده

آیت الله طباطبایی نژاد

آیت الله طباطبایی نژاد

حمایت از هموطنان رسالت مهم حوزویان است/ همه مردم ایران پاسدار دین و انقلاب اند

مدیر حوزه علمیه اصفهان گفت: امروز وقت کمک و امداد رسانی است و هیچ گاه دولت هم حریف ساماندهی این وضعیت بحرانی به تنهایی نمی شود، امروز به کوری چشم دشمنان انقلاب و اسلام چون آمریکا، باید این امور را به مدد الهی و ایمان مردم سامان دهیم.

وظیفه روحانیون تحکیم انقلاب و نشر اخلاق اسلامی برای مردم است

آیت الله طباطبایی نژاد گفت: امروزه یکی از نیازهای روز که دشمنان هم به آن هجمه وارد می کنند، بحث ولایت فقیه است، هرکسی باید وظیفه خود را انجام دهد بنابراین وظیفه ما روحانیون در مرحله اول در انقلاب اسلامی تحکیم و نشر اخلاق اسلامی برای مردم…

به زور نمی توان کسی را انقلابی کرد/ اسلام فقط نماز خواندن نیست

امام جمعه اصفهان با بیان این که دین قلبی است و اجباری نیست و انقلاب هم همین طور است و به زور نمی توان کسی را انقلابی کرد، گفت: در دنیا انقلاب ها، کودتا یا شورش است، ولی در ایران انقلابی درونی بود و برای همین ادامه پیدا کرد.

استانی شدن انتخابات از خیانت های بزرگ به جمهوری اسلامی است

آیت الله طباطبایی نژاد گفت: با اجرایی شدن طرح استانی شدن انتخابات مجلس هزینه حرف اول را می زند، لذا تشکل های مختلفی شکل می گیرد که باعث می شود معنویت و احتیاط در هزینه ها و درآمدها از سو ی کاندیداها کمرنگ شود که اتفاق شایسته ای نیست،…

سرعت پیشرفت علمی ایران نسبت به میانگین جهانی ۱۱ برابر است

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه برخی از گروه ها در کشور اعتقادی به توان داخلی ندارند، گفت: برای برطرف کردن علمی مشکلات صنایع، وزارت صنعت، معدن و تجارت این مشکلات را به دانشگاه ها ارائه دهد.

مرحوم حجت الاسلام مظاهری به واقع احیاگر امر اهل بیت(ع) بود

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه مرحوم حجت الاسلام شیخ مهدی مظاهری این روحانی ارزشمند، به گردن همه ما منت داشت، گفت: وظیفه علما راهنمایی وهدایت است ومرحوم حجت الاسلام شیخ مهدی مظاهری انصافا موجب هدایت جمع کثیری به راه خدمت و راه دین بود.

مسأله آب اصفهان یک موضوع ملی است

آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به شرایط حساس و بحرانی آب در استان اصفهان، گفت: مسأله آب اصفهان یک موضوع ملی است، بنابراین مسأله آب شرب، آبیاری درختان مثمر و غیرمثمر و آب کشاورزی استان اصفهان یک مسأله ملی است.