حضور مرضیه هاشمی در مدرسه ناصریه اصفهان

مرضيه هاشمي با حضور در اصفهان از مسجد امام (ره) و مدرسه علميه تبلیغی ناصريه بازديد و از نزديك با فعاليت هاي اين مركز گردشگري اسلامي و مبلغین زباندان حوزه علمیه اصفهان آشنا شد.

مرضیه هاشمی، شب گذشته با حضور در اصفهان از مسجد امام (ره) و مدرسه علمیه تبلیغی ناصریه بازدید و از نزدیک با فعالیت های این مرکز گردشگری اسلامی و مبلغین زباندان حوزه علمیه اصفهان آشنا شد.

هاشمی با تمجید از فعالیت های تنها مرکز دائمی و فعال توریسیتی مذهبی کشور، نقطه نظرات خود را برای معرفی اسلام به مخاطبان غربی ارائه داد.

حجت الاسلام اخوان مدیر مدرسه علمیه ناصریه نیز به بیان گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در یک دهه گذشته در زمینه توریسم مذهبی در مسجد امام(ره) و این مدرسه پرداخت.

مرضیه هاشمی همچنین پس از مشاهده محصولات فرهنگی و تولیدات دفتر تبلیغ و ارتباطات بین الملل حوزه علمیه اصفهان از ادبیات مورد استفاده در این محتواها برای مخاطب خارجی ابراز خرسندی کرد و گفت: متن هایی در مدرسه ناصریه تهیه شده جالب و خالی از اشکال و حتی با ظاهری زیبا و شکیل است که این خود به تنهایی نشان دهنده اهمیت دادن فعالان این مرکز به مخاطب محسوب می شود.

در ادامه حجت الاسلام زمانی مسئول دفتر تبلیغ و ارتباطات بین الملل حوزه علمیه اصفهان به بیان برخی از معضلات و دغدغه های موجود پرداخت و راه پیشرفت فعالین عرصه بین الملل در داخل کشور را انسجام و اتحاد در مبانی و هماهنگی در عمل دانست.

 

 

حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =