هم صدایی توریست های خارجی با مردم مظلوم فلسطین

حجت الاسلام  محسن اخوان:

گروه رسانه اي دست خط، وابسته به مركز گردشگري اسلامي ناصريه همزمان با روز جهاني قدس با برگزاري پويشي تعاملي، به استقبال توریست های حاضر در ميدان امام(ره) اصفهان رفت.

حجت الاسلام  محسن اخوان پیرامون اقدام این مدرسه تبلیغی در روز قدس ویژه توریست های خارجی، اظهار کرد: ۷۱سال پیش بود که غصب سرزمین فلسطین به بهانه پرداخت غرامت به یهودیان همیشه بی سرزمین و مظلوم نمای تاریخ بشریت شروع شد.

وی بیان کرد: انگلیس، فرانسه و آمریکا هم پیش قدم شدند برای خانه دار کردن کلاغ های بی خانمان صهیونیستی. سوغات سفر یهودی ها از اروپای رانده شده برای فلسطینیان مسلمان چیزی جز زورگویی، تخریب، هتک و سرکوب نبود. با سکوت و سانسور حنجره های مسلمانان را محکم گرفتند تا صدای مظلومیت شان را کسی نشنود.

حجت الاسلام اخوان افزود: این بار دلال نیویورکی آستین بالا زده تا واسطه شر شود و این نزاع چندین دهه ای را به خیال خام خود به راحتی حل کند، به خاورمیانه می آید، البته با همسرش و تا آنجا که می تواند گاوهای شیرده خلیج همیشه فارس را خوب می دوشد و بعد با شمشیر سعودی شان می رقصد. دامادش«کوشنر» هم می شود کارچاق کن تا دو سر این معامله را به هم جوش بدهد.

وی ادامه داد: مصر و اردن به اسم تبادل اراضی رشوه می گیرند و چک های نقد عربستان و امارات هم می شوند ضمانت اجرا تا غیرت مسلمانی و عربی خود را به حراج بگذارند. حتی اتحادیه اروپا و چین و ژاپن و کره جنوبی و … هم پا پیش می گذارند و با هم دور میز منفعت طلبی جمع می شوند تا برای فلسطینیان پلی معلق بین غزه و کرانه باختری بسازند.

مدیر مدرسه علمیه ناصریه اصفهان افزود: معامله ای که بیش از نیم قرن وحشی‌گری، کودک کشی، تجاوز و تخریب اسرائیلی های غاصب را نادیده می گیرد. نسخه ی ملت مظلوم فلسطین را برای همیشه می پیچد.

وی ابراز کرد: مدرسه علمیه ناصریه به عنوان اولین مرکز گردشگری اسلامی در کشور با فعالیت های مستمر و مناسبتی و با بهره مندی از طلاب زباندان و فعالان فرهنگی خودجوش برنامه های فرهنگی و هنری متنوع و مختلفی را در عرصه گردشگری مذهبی انجام داده است.

حجت الاسلام اخوان توضیح داد: این مرکز تبلیغ بین الملل با برپایی نمایشگاه، گفتگوی آزاد و صمیمی، تولید نرم افزار و محتوای دینی در تمام طول سال میزبان توریست های خارجی از سرتاسر دنیا می باشد.

وی با بیان اینکه از جمله برنامه ها، استفاده و بکارگیری فعالین فرهنگی که علاوه بر طلاب شامل دانش اموزان و دانشجویان می شوند، گفت: در برنامه های مختلف از مشارکت آنها استفاده می‌شود و یکی از این برنامه ها نیز برگزاری کمپین ها و پویش های مناسبتی و موضوعی است.

مدیر مدرسه علمیه ناصریه اصفهان خاطرنشان کرد: گروه رسانه ای دست خط، وابسته به مرکز گردشگری اسلامی ناصریه همزمان با روز جهانی قدس با برگزاری پویشی تعاملی به استقبال توریست های حاضر در میدان امام رفت.

وی در پایان یادآور شد: جوانان این گروه با پخش کلیپ هایی در ارتباط با مظلومیت مردم مسلمان فلسطین و آخرین وقایع صورت گرفته و در ادامه گفتگویی دوستانه و آزاد در این موضوع، به تبیین حقیقت واژگون جلوه داده شده مسئله فلسطین و روشنگری نسبت به پشت پرده‌ی معامله قرن پرداختند .گردشگران خارجی نیز با بیان نظرات و ثبت پیام خود به مردم فلسطین و جهانیان ابراز همدلی و همدری خود با مردم ستمدیده ی فلسطین را اعلام کردند.

خبرگزاری و پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه اصفهان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 14 =